Krediidikonto Eestis

Laenumarket
Aasta intressimäär
alates 7.9 %
Laen ainult kinnisvara tagatisel
Laenumarket.ee – mugav ja innovaatiline teenus parimate laenupakkumiste leidmiseks kinnisvara tagatisel ilma palgatõendita. Laenumarket.ee ei väljasta laene, vaid organiseerib potentsiaalsele kliendile juhtivate laenufirmade parimate laenupakkumiste kättesaamist. Laenumarket.ee teenused on laenusaajale täiesti tasuta.
Ferratum
Aasta intressimäär
26.85 %
Laenu summa
100 - 5,000 €
krediidiliin
Krediidi kulukuse määr on 26,85%-45,93% aastas. Krediidi kulukuse maksimaalne määr on 45,93% aastas järgmistel näidistingimustel: laenulimiit 2000 €, krediidi tagasimaksmiseks ja krediidi kogukulu kandmiseks tehtavate maksete kogusumma 2415,98 € (sisaldab lepingutasu 0 €) fikseeritud aastaintress 38.398%. Määr on arvestatud eeldusel, et laenulimiit võetakse kasutusele viivitamata ja täies mahus ning makstakse tagasi 12 võrdse tagasimaksena võrdsete ajavahemike järel alates kuu aja möödumisest laenulimiidi kasutusse võtmisest. Enne iga lepingu sõlmimist tutvuge tingimustega ning vajadusel konsulteerige asjatundjaga.
Credit24
Aasta intressimäär
24.00 %
Laenu summa
100 - 5,000 €
krediidiliin
Credit24 pakub krediiti Krediidikonto (krediidiliin) limiidi alusel. 1000€ laenamisel 12 kuuks, fikseeritud intressimääraga 24% aastas on KKM 27.24% (maksimum KKM/max. APR 45,93%) aastas, tagasimaksete summa 1135€ ning kogusumma 1135€. Tagasimakseperiood vahemikus 3 kuni 60 kuud. Tutvu tingimustega credit24.ee.

Mis on krediidikonto?

Krediidikonto on nagu virtuaalne krediitkaart. Raha saab oma krediidikontolt pangakontole kanda igal sobival ajal. Sel juhul koguneb intress ainult pangakontole kantud summalt.

Kuidas saada krediidikontot?

Avaldus krediidikonto avamiseks esitatakse üks kord. Konto avamine võib olla nii tasuline kui ka tasuta – erinevatel krediidiasutustel on erinevad tingimused. Tavaliselt sõlmitakse leping tähtajatult. Kehtestatakse krediidikonto "lagi". Kui krediidikonto avamise taotlus rahuldatakse, siis saab krediidiraha üldjuhul kohe kasutada. Tavaliselt saab kasutatud laenusumma tagasi maksta ennetähtaegselt, mis tähendab soodsamatel tingimustel.

Krediidikonto eelised

  • igal ajal saate raha oma pangakontole kanda;
  • intressi arvestamine ainult pangakontole kantud summalt;
  • ei pea selgitama, millele raha kulutatakse. Krediidiasutus hoolib vaid laenu õigeaegsest tagasimaksmisest;
  • paindlik kontroll summa kasutamise üle. Kui laenu ei vajata, siis seda ei võeta. Kui on kiiresti lisaraha vaja, saab selle kohe kätte.

Krediidikonto miinused

  • kõrged intressid;
  • vajalik on omada elamisluba Eestis.

Krediidikonto on mugav ja turvaline viis lisaraha omamiseks! Lugege enne lepingu allkirjastamist tingimused hoolikalt läbi!