Krediidikonto Eestis

Boonuslaen.ee
Aasta intressimäär
kuni 41.79 %
Laenu summa
100 - 5,000 €
krediidiliin
Uuele kliendile Boonuslaen kuni 1000 eurot 30 päevaks 1-eurose fikseeritud tasuga. Näiteks laenates täna 1000 eurot on võimalik kogu laenusumma tagastada 30 päeva jooksul 1- eurose tasuga. Kokku tagasimakstav kogusumma 30 päeva pärast oles 1001 eurot. Uuel kliendil on võimalik taotleda Boonuslaenu kuni 1000 eurot ja olemasoleval kliendil kuni 1200 eurot.

Mis on krediidikonto?

Krediidikonto on nagu virtuaalne krediitkaart. Raha saab oma krediidikontolt pangakontole kanda igal sobival ajal. Sel juhul koguneb intress ainult pangakontole kantud summalt.

Kuidas saada krediidikontot?

Avaldus krediidikonto avamiseks esitatakse üks kord. Konto avamine võib olla nii tasuline kui ka tasuta – erinevatel krediidiasutustel on erinevad tingimused. Tavaliselt sõlmitakse leping tähtajatult. Kehtestatakse krediidikonto "lagi". Kui krediidikonto avamise taotlus rahuldatakse, siis saab krediidiraha üldjuhul kohe kasutada. Tavaliselt saab kasutatud laenusumma tagasi maksta ennetähtaegselt, mis tähendab soodsamatel tingimustel.

Krediidikonto eelised

  • igal ajal saate raha oma pangakontole kanda;
  • intressi arvestamine ainult pangakontole kantud summalt;
  • ei pea selgitama, millele raha kulutatakse. Krediidiasutus hoolib vaid laenu õigeaegsest tagasimaksmisest;
  • paindlik kontroll summa kasutamise üle. Kui laenu ei vajata, siis seda ei võeta. Kui on kiiresti lisaraha vaja, saab selle kohe kätte.

Krediidikonto miinused

  • kõrged intressid;
  • vajalik on omada elamisluba Eestis.

Krediidikonto on mugav ja turvaline viis lisaraha omamiseks! Lugege enne lepingu allkirjastamist tingimused hoolikalt läbi!